Toplu SMS

Toplu sms aynı mesajı tek tuşla internet üzerinden binlerce telefona göndermeniz için oluşturulmuş eşsiz ve uygun fiyatlı bir çözümdür. Toplu sms ile sizin bir bilgiyi ilgili numaralara en hızlı şekilde ulaştırmanızı sağlarız. İşletmenizdeki bir kampanyayı, gelişmeyi, tebriği, kutlamaları en kolay şekilde bu sistem ile gerçekleştirebilirsiniz. Yeni çıkan bir ürün yada hizmetinizden de müşterilerinizi haberdar edip satışlarınızı daha da arttırabilirsiniz. Dilerseniz müşterilerinizin ödeme tarihlerini panele girip her ödeme döneminde otomatik mesaj atılmasını dahi sağlayabilirsiniz. Gelişmiş sms panelimiz sayesinde önemli günler öncesi mesajlarınızın ayarlayıp ilgili günde otomatik olarak gönderilmesi bile mümkün!

toplu sms

Günümüzde artık herkez cep telefonlarını bir saat gibi yanlarında taşıdıklarından dolayı toplu sms çok büyük ulaşım ve okunma olanağı sağlar ve siz sadece başarılı şekilde iletilen smsler için ödeme yaparsınız.

Toplu sms size ne kazandırır?

Eğer bu sayfaya ulaştıysanız muhtemelen toplu smsin yararlarından haberdarsınız ve bunlara ihtiyacınız vardır. Ancak yinede toplu smsin size sağlayacağı bazı yararları maddeler halinde belirtelim.

Toplu sms süreci nasıl işliyor?

Peki biz toplu sms hizmetimizde nasıl çalışıyoruz? Birkaç küçük adımda hemen toplu smslerinizi kullanmaya başlayabilir kurumsal imajınızı güçlendirebilirsiniz.

Toplu sms ön başvuru & bilgi talep formu

Tanıtım ve duyurularınızı yapmanın en etkili yollarından biri olan toplu sms şimdi tanışın! Kurumsal toplu sms sistemi konusunda sizi bilgilendirmemiz ve deneyimlerimizi aktarabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Adınız / Firma:
E-posta:
Telefon:
Mesajınız: