Site Destek & Güncelleme

Siteniz altyapısı, tasarımı ve içerikleri ile tamamen hazır halde ve yayına başladı, ya sonra? Belirli aralıklarla periyoduk olarak güncellenmeyen bir site devamlılık arz etmez ve yüz binlerce site arasında kaybolup gider! Sitenizin güncel kalması hayati önem taşır, yani internette var olup olmamanızı belirler. Google, Yandex, Bing ve diğer arama motorları sitenizi sık sık ziyaret eder ve yeni bir sayfa, bilgi, içerik var olup olmadığını kontrol eder ve varsa bunları bir süre sonra listelemeye başlar. Eğer arama motorları sitenizi her ziyaret ettiğinde yeni bir içerik bulamazsa, bunu sizin işinizi yapmadığınız olarak yorumlar ve sizi bulunduğunuz yerden daha aşağılara çeker bu yüzden site güncelleme olmaz olmazdır.

site güncelleme

Ayrıca buradaki tek kıstas sitenizin güncel olması değil, kaliteli ve özgün içeriklerle güncel olmasıdır. Örnek vermek gerekirse eğer bir yazı eklenecek ise bu yazı imla kurallarına uygun ve kopya olmayan özgün bir yazı olmalıdır. Online mecrada kendi sektörünüzde pek çok rakibinizin bulunduğu şüphesizdir, onların önüne geçmek için en etkili ve verimli yol, kaliteli bir sitenin ardından “güncel kalmak”tır. Bu aşamada sizlere; sayfa ekleme, sayfa değişikliği, yeni içerik girişi, galeri güncelleme yada ekleme gibi çözümler sunuyoruz.

Site güncelleme size ne kazandırır?

Site güncelleme siteden verim alabilmenin temelini ve sitenin devamlılığını oluşturur. Periyodik zamanlarda güncellenen bir sitenin faydalarını bir kaç madde halinde belirtelim.

Site güncelleme süreci nasıl işliyor?

Peki biz site güncelleme hizmetimizde nasıl çalışıyoruz? Dilerseniz bir defaya mahsus yada periyodik aralıklarla aşağıdaki gibi bir kaç adımda sizler için sitenizi güncelleyebilir ve internette var olmanızı sağlayabiliriz.

Site güncelleme ön başvuru & bilgi talep formu

Güncel kalmayan bir site süreklilik gösteremeyeceği için kesinlikle periyodik olarak güncellenmelidir. Eğer güncelleme yapabilecek bilgiye sahip değil ve teknik detaylara hakim değilseniz sizlere keyifle yardımcı olabiliriz. Site güncelleme konusunda sizi bilgilendirmemiz ve deneyimlerimizi aktarabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Adınız / Firma:
E-posta:
Telefon:
Mesajınız: