Online Tahsilat Sistemi

Siz hala ödeme almak için müşterilerinizi tek tek dolaşıyor musunuz? Artık buna hiç gerek yok! Ödemelerinizi %100 güvenli bir şekilde online olarak almaya başlayabilirsiniz. Sizler için, tüm müşterilerinizin tahsilat sayfası adresinize girip, ilgili tutarı ve ardından kredi kartı bilgilerini girerek ödeme yapabileceği bir online tahsilat sistemi kuruyoruz. Böylelikle hem müşteriniz hemde siz büyük bir zaman kazanırsınız. Ayrıca şehir dışında ve ülke dışında ki müşterilerinizden havale / eft yada Western Union gibi yöntemlerle ödeme beklemez, direkt sistem üzerinden lokasyon sınırı olmaksızın kredi kartı ile ödeme alabilirsiniz. Üstelik tüm bu işlemleri gelişmiş bir yönetim paneli ile raporlayabilirsiniz.

online tahsilat

Online tahsilat sistemi için, tek sahip olmanız gereken aktif bir sanal postur. Eğer bir sanal posa sahip değilseniz, bankadan sanal pos alma sürecinde de sizlere destek veriyoruz. Sanal posunuzun hazır olması durumunda tahsilat sisteminizi hazırlar en güvenli şekilde dünyanın her yerinden ödeme almaya sizi hazır hale getiririz. Üstelik ödeme aldığınız anda cep telefonuna gelen sms ve e-posta bildirimleri ile sizi anında haberdar ederiz!

Online tahsilat sistemi size ne kazandırır?

Online tahsilat sisteminin hem size ve hemde müşterilerinize kazandıracakları oldukça fazladır. Bu sistemin size kazandıracaklarını birkaç madde halinde belirtelim.

Online tahsilat sistemi süreci nasıl işliyor?

Peki biz online tahsilat sistemi hizmetimizde nasıl çalışıyoruz? Müşterilerinize büyük bir kolaylık sağlayacak bu sistemi sizler için hazırlarken birkaç temel adımda sizi sonuca ulaştıracağız.

Online tahsilat sistemi ön başvuru & bilgi talep formu

Online tahsilat sistemi ile hem sanal pos üzerinden gelen gelirlerinizi profesyonelce kontrol edin, hemde müşterilerinize kolaylık sağlayın. Online tahsilat sistemi konusunda sizi bilgilendirmemiz ve deneyimlerimizi aktarabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Adınız / Firma:
E-posta:
Telefon:
Mesajınız: