Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal kimlik tam anlamı ile işletmenizin imzasıdır. Kurumsal kimliğin her bir alanında yer alacak logonuz ise çalışmanın en önemli unsurudur. Özgün bir logo ve kurumsal kimlik materyalleri tüketicinin zihninde yer almanızı sağlayıp, markanızın daha kolay hatırlanmasını önemli bir rol oynar. Kurumsal kimlik çalışmalarında ki temel amacımız marka bilinirliliği sağlayarak, akılda kalıcılığı ve kurumsal prestiji en üst seviyeye çıkarmaktır. Kurumsal kimlik çalışmalarını meydana getirirken sadece sizi değil sektördeki rakiplerinizide analiz eder ve bu analiz sonucu doğru renkler, semboller ve yazı karakterlerini kurumsal bütünlük sağlayacak şekilde sunarız.

kurumsal kimlik

Çalışma içerisinde sizler için hazırlayacağımız öğeleri genel olarak şu şekilde sıralayabiliriz; logo tasarımı, antetli kağıt, zarf, bloknot, cepli dosya, haberleşme formları, kartvizit tasarımı. Ayrıca meydana getirdiğimiz kurumsal kimlik çalışmalarını biz baskıya verip işinizi tamamen kullanıma hazır hale getiriyoruz!

Kurumsal kimlik size ne kazandırır?

Kurumsal kimlik marka veya şirketin görünen yüzü olup, tüketicilerin algıları ve seçimleri göz önünde bulundurularak hazırlanır. Profesyonel bir şekilde hazırlandığında sizlere kazandıracaklarına bir göz atalım.

Kurumsal kimlik süreci nasıl işliyor?

Peki biz özenle üzerinde durduğumuz bu hizmetimizde nasıl çalışıyoruz? Sizi ve markanızı güçlü kılacak kurumsal kimlik çalışmalarını sektörel çizgilerini belirleyerek en verimli şekilde birkaç adımda sunarız.

Kurumsal kimlik ön başvuru & bilgi talep formu

Markalaşmanın en önemli adımı olan kurumsal kimlik çalışmaları aynı zamanda tüketicilerin karar vermesinde de büyük rol oynar. Sizi bilgilendirmemiz ve bu konuda ki deneyimlerimizi aktarabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Adınız / Firma:
E-posta:
Telefon:
Mesajınız: