Google Reklamları

Sitenizden yeteri kadar geri dönüşüm elde edemiyor musunuz? Daha fazla müşteriye, daha fazla satışa mı ihtiyacınız var? Hepsi Google reklamları ile mümkün! İster bulunduğunuz ilden, isterseniz tüm Türkiye hatta tüm dünyadan yeni müşterilere ulaşabilirsiniz. Google reklamlarında işiniz ile ilgili kelimelere reklam verir ve sitenizi her gün yüzlerce kişinin ziyaret etmesini sağlayarak daha fazla dönüşüm elde edersiniz. Üstelik sadece reklamlarınızdan sitenize yeni ziyaretçi geldiğinde ödeme yapılır. Reklam bütçelerinizi tamamen siz belirlersiniz, ancak hedeflerinize ulaşabilmeniz adına sizin için tavsiye bütçe teklifleri oluştururuz.

google reklamları

Google reklamlarında uzman ekibimiz hesabınızı sürekli optimize ederek sizin için en uygun anahtar kelimelerde en düşük tıklama başı maliyete ulaştırır.  Ayrıca “yeniden pazarlama” için görsel tasarımlarınızı tamamen biz hazırlıyoruz. Sizede reklamlarınız sonucu daha fazla satışın daha fazla bilinirliliğin keyfini yaşatıyoruz.

Google reklamları size ne kazandırır?

İnternet reklamcılığı, internetten verim alabilmenin temelini oluşturur. Bu aşamada en verimli ve en etkili reklamlar Google aracılığı ile yapılır. Google reklamlarının size sağlayacağı eşsiz yararları birkaç madde halinde belirtelim.

Google reklam süreci nasıl işliyor?

Peki biz Google reklam hizmetimizde nasıl çalışıyoruz? Sizi internette başarıya kısa sürede ulaştıracağımıza emin olabilirsiniz. Google Adwords reklamları hizmetimiz birkaç pratik adımdan oluşmaktadır.

Google reklamları ön başvuru & bilgi talep formu

Google reklamları ile işinizi büyütmek ve satışlarınızı arttırmak tamamen sizin elinizde! Google reklamları konusunda sizi bilgilendirmemiz ve deneyimlerimizi aktarabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Adınız / Firma:
E-posta:
Telefon:
Mesajınız: