E-Ticaret (Sanal Mağaza)

Türkiye’de rekorlar kıran eticaret sektöründe artık yerinizi alma zamanı geldi! İşinizi internete taşıyarak ürün yada hizmetlerinizin online olarak dünyanın her yerinden potansiyel müşterilerinize 7/24 kesintisiz satışını yapabilmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Ancak unutulmamalı ki eticaret çok ciddi bir iştir ve tüm bu olanakları size sadece alanında uzman yıllara dayalı sektörel tecrübesi bulunan bir ekip sunabilir. Daha fazla satış, daha fazla etkileşim ve daha fazla geri dönüşüm için en etkili eticaret çözümlerini oluştururuz. İnternette başarılı satışlar yapmak için izlenmesi gereken yolu iyi biliyoruz ve bunun için sizin istek ve beklentilerinize en uygun eticaret sitelerini meydana getiriyoruz.

eticaret

Şuan Türkiye’de aktif olarak 12.000 civarında eticaret sitesi bulunmaktadır. Bu eticaret sitelerinin çok büyük bir kısmı yanlış firma tercihlerinden ve yanlış kurgudan dolayı sürekli satış yapmaları bir yana, henüz hiç satış yapamamışlardır. Bu sebepten dolayı eticarete büyük ilgi duyarak giren kişi yada firmanın hevesi kırılıyor ve sektörden çekiliyorlar. Yeşil Kare olarak sizi başarılı bir eticaret serüvenine çıkmaya davet ediyoruz. Alanında uzman ekibimiz ile ürün ve hizmetlerinizi yakından inceler, bu ürün ve hizmetlere, firma konseptinizi dahil eder, üzerinede kendi yetenek ve yaratıcılıklarımızı ekleyerek sizi internette başarılı bir sanal mağaza sahibi yaparız!

E-ticaret sitesi size ne kazandırır?

Ürün ve hizmetlerinize uygun olarak hazırlanmış, firma ve marka konseptinizi başarılı şekilde yansıtan bir eticaret sitesinin size kazandıracaklarını birkaç madde halinde belirtelim.

E-ticaret sitesi süreci nasıl işliyor?

Peki biz eticaret sitesi hizmetimizde nasıl çalışıyoruz? Onlarca teknik işlemi yazarak kafa karıştırmaktan ziyade, sadece müşterilerimizin bilmesi gereken temel adımlarımızdan bahsetmek daha yerinde olacaktır.

E-ticaret sitesi ön başvuru & bilgi talep formu

Binlerce eticaret sitesi arasından sıyrılıp başarılı satışlar yapabilmeniz için ekip olarak deneyim ve tecrübelerimizle yanınızdayız. Doğru eticaret alt yapısı ve hedef kitle ile doğru iletişimi kurarak işinizi internete başarı ile taşıyabiliriz! Sizi bilgilendirmemiz ve deneyimlerimizi aktarabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Adınız / Firma:
E-posta:
Telefon:
Mesajınız: